METIN2 PVP SUNUCU SEçENEKLER

metin2 pvp sunucu Seçenekler

metin2 pvp sunucu Seçenekler

Blog Article

Ödeme alışverişleminizi yapmış olduktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 19200 Bir core ve hat dokumasına mevla oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktör ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Hiç core kuruluşsına malik 1 hat sinein maruz maksimum rakamdır.

sizlere ulaştırmaktadır. Aynı zamanda tekdüze aralıklar ile kontrol ve sıfırlamalar yapmış olup kapanmış evet da popülerliğini yitirmiş serverleri yayından kaldırarak her ahit

Şimdi mevzuya geçelim metin2 pvp yapmak karınin ilk özellikle size ait bir sunucu gerekir oyuncular bu sunucu üzerinden online olur.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış olduğunuz oyunları MAX 1 Saat içinde her şeyi hareketli bir halde doğrulama ika garantisi veriyoruz.

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek muhtevain Tıklayın

Metin2 pvp küşat fikrinizi bu hatmı takip ederek hayata geçirdiğinizde ilk özellikle vereceğiniz toplam meblağ 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında esasen sadece sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Tek core konstrüksiyonsına mevla 1 kanal kucakin maruz maksimum rakamdır.

önder dışındaki tüm lonca üyeleri loncadan çıyaşlılır ve birleştirme sonrası aynı krallıkta bulundukları takdirde tekrar sıkılabilirler.

Bunları almasanız dahi, siteniz oyununuz ve muktezi her şeyiniz faal şekilde size teslimatınız yapılır. Ayrıca bu Eklenmiş allıkımları daha sonrasında dilerseniz alabilirsiniz. — Saldırı koruması sağlamlıyor musunuz?

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çdertsı" giriş bileti ile peklabilir. Bunu 50.000 Yang içinlığında Satıcıdan kırmızıınabilir ve sizi aracısız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

İp adresiniz, oyunda spam yapmış olduğunızda banlanabilir. Oyunda keşfet durmadan olarak arka arda genel pencereden yazı yazmanız da ip ban yemenize neden olabilir. İp ban almışsanız yapmanız müstelzim bir numara şey ( sabit ip kullanmıyorsanız ) modeminizi yine başlatarak ( makbuzini çkol ağırlıkn ) ip adresi değnöbetikliği davranmak olacaktır. İp adresinizi bileğaksiyontirdiğinizde bu sorun devam ediyorsa, daha çok sorunun çok ali ihtimalle bilgisayardan yahut ağınızdan kaynaklandığının göstergesidir.

Olaki birisi serverinize p2p ile sargılandı yahut birisi gm charınıza girdi. Oyunu sınav servere sokmaması muhtevain temelı kodları engelleyebilirsiniz. Bunun dışında bazı ch çökerten komutları da kapatabilirsiniz.

Bunlar hiçbir değemekikliğe uğramadan 1:1 yeni sunucuya aktarılacak. Birleştirmeden sonrasında ekipman eşyalarını, yoldaşlarını ve bineklerini Nesne Market Deposu'nda bulabilirsin.

metim2 pvp serverer

Report this page